Hana Lynch

Lektorka

Mgr. Hana Lynch, LL.M. (*1969) je právnička, tanečnice, choreografka a v neposlední řadě. lektorka.

Vystudovala právnickou fakultu Karolvy univerzity v Praze, a po té studovala postgraduální programy se sociálním zaměřením v zahraničí /Dánsko, Nizozemí, Maďarsko/. Vykonávala právnickou praxi v advokátních kancelářích a právních odděleních /Clifford Chance, Delloitt&Touche, ING Bank/ než porodila dvě děti a začala se věnovat mateřství, taneční a pedagogické činnosti.

V roce 2003 otevřela vlastní taneční studio pro děti i dospělé v Jesenici, které aktivně působí dodnes. Od r. 2006 vede dětské taneční kroužky pro předškolní i školní děti u ZŠ Sunny Cannadian, 4 Patelky s.r.o. a v dalších školkových a zájmových zařízeních /Dětský klub Pohádka Jesenice, U oveček/, aj. Vytvořila školkový zájmový program "Tančení s princeznou Hankou", které nabízí školkovým zařízením jako zážitkový zábavný jednorázový program.

Hanka vede vlastní taneční skupniu HaflaDance a je organizátorkou každoročního tanečního festivalového show HaflaKamenice. Je zároveň členkou několika uměleckých tanečních a pohybových seskupení /Aventyr, Allgor, Trn v Oku, Ignis Dea/, se kterými aktivně vystupuje v různých programech /hrady, zámky, festivaly, městské slavnosti, firemní akce, plesy, zábavné programy/.