Duhový cirkus

Program pro předškolní děti

Duhový cirkus se zaměřuje na předmatematickou výchovu. Jedná se o interaktivní program na motivy knihy Duhový cirkus od Petry Neomillnerové (Albatros, 2015).

Děti prožijí dobrodružství s hlavními hrdiny tohoto příběhu, zahrají si na cirkusová zvířátka a klauny a v neposlední řadě zachrání opuštěného pejska.

Program je inspirován metodou Hejného a konzultován s předními odborníky na tuto metodu. Využívá některá prostředí a principy této metody a hravou formou uvádí děti do tajů matematiky. Originálním způsobem propojuje knižní předlohu a logické hry.


  • Doba trvání: 60 minut
  • Kapacita: max. 30 dětíNapsali o nás

pí. uč. Hlaváčová a Baštová

MŠ Ovčí Hájek

Duhový cirkus (předmatematická výchova) se dětem velmi líbil pro interaktivnost pořadu, pro pěknou dramatizaci lektorů a jejich vstřícnost.

Martina Škripková

MŠ 4 pastelky, Praha

Dobrý večer, dnes píši ohledně besedy, kterou jste u nás ve školce už měli, měla jsem tu čest se jí zúčastnit a od té doby doporučuji dále.
Lektoři byli úžasní, skvěle reagovali na komentáře dětí. Beseda byla promyšlená, prokládána aktivní hrou, děti moc bavila. Málokdy jsem je viděla více pozorné, než tehdy. Kontakt na Vás si určitě ukládám a využiji vždy, když budu učit pro besedu vhodnou věkovou kategorii dětí.

Máte zájem o program?

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.