Pohádky a volnočasové aktivity

Pohádky, dětské hry a zábavné aktivity realizujeme ve spolupráci s divadlem Kubko.

Pirátská pohádka

Když jste kluk, co nemá ruku, každej vás má na háku a chcete hákovat na lodi, máte jedinou šanci - stát se pirátem. Těm na nějaké té haksně nesejde. Když navíc lodi velí holka vašich snů, není co řešit. Prostě se po jejím boku postavíte Neptunovi, sirénám, Krakenovi a zákeřné Krevetě, abyste pak spolu zachránili jejího taťku. Čeká vás téměř hodina plná dobrodružství a půvabných loutek od Matěje Růžičky. 

Zvířátka a loupežníci

Neštěstí nechodí jenom po horách a po lidech, ale i po zvířátkách. A ochraptělý kohout odchází ze statku. Záchranná výprava jde v jeho stopách až do hlubokého lesa, kde narazí na obávaného loupežníka Šlohňajse... Klasický pohádkový příběh je odehrán loutkami Jana Růžičky.

Africká pohádka

Umu chce zažívat stejná dobrodružství jako kluci, ale souboj s dravou řekou jí zanese až tam za velký vodopád. Dokáže zachránit svojí vesnici s pomocí kouzel velkého šamana nebo podlehne zlým paviánům? Kouzelné loutky Matěje Holuba přinesou Afriku až k Vám a Vy se stanete její součástí.

Perníková chaloupka

Čert Luciáš je v podmínce. Jestli chce splnit pekelnou zkoušku, musí do pekla přivést hříšnou duši. Nezbývá mu, než vyrazit do světa lidí. Jak ale jeho putování za hříšnou duší dopadne, když první, na koho narazí, jsou Jeníček s Mařenkou? Loutky od Matěje Růžičky a zamotaný příběh od Veroniky Krištofové

Interaktivní hry pro malé hrdiny (pasování na čtenáře, školáky, dětské dny a další)

Protože víme, jak je důležité oslavit poslední rok ve školce stejně tak, jako oslavit vstup do světa čtenářů, nabízíme vám originální program pro tuto příležitost. 
Hlavním bodem programu pasování na školáky se ve vaší školce může stát Verbováníčko nebo interaktivní pohádka O Bajajovi, ve kterých si vaše děti na vlastní kůži vyzkouší, jaké to je být opravdovým rytířem, princem, zahradníkem či princeznou.
Na vaše přání přivezeme originální velkoformátové hry, které zabaví celou školku i školku. V případě zájmu můžeme program zpestřit loutkovou pohádkou, žonglovací dílničkou či chůzí ve výškách. 

Máte zájem o program?

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.