Velká soutěž s Eliášem

Eliáš mezi piráty se stal oblíbeným hitem nejen mezi rodiči a dětmi. Proto nakladatelství Epocha ve spolupráci s Besedáriem připravili velkou školní soutěž!

Eliášova dobrodružství nás baví a víme, že vás také, proto nás napadlo, že jedno velké dobrodružství nachystáme i pro učitele a jejich žáky. Zapojit se do velké meziškolní soutěže, kreslit obrázky s piráty a potom vyhrát velkou odměnu je přece dobrodružství hodné nejednoho větrem ošlehaného mořského vlka.  

Takže, co na Vás čeká za jedinečnou výhru? 

Jedna třída z celé ČR vyhraje:

- Knihu Eliáš mezi lidojedy pro každého žáka dané třídy

- Jednu besedu ke knize Eliáš mezi lidojedy od Besedária a samotné autorky Veroniky Krištofové

A co musíte splnit za dobrodružný úkol, abyste tuhle báječnou cenu získali?

Pravidla soutěže:

1. Třídu do soutěže přihlásí třídní učitel

To udělá tak, že na e-mail: mirka.karaskova@epocha.cz odešle přihlášku se základními informacemi - město, škola, třída a počet dětí v ní.

2. Děti ze soutěžící třídy budou kreslit obrázky s pirátskou tematikou

Dejte prostor své fantazii a nakreslete nám obrázky pirátských dobrodružství, moře, příšer, lodí a zkrátka všeho, co dělá pirátský život tako dobrodružný.

3. Učitelé budou alespoň na jedné ze sociálních sítí sdílet obrázky své třídy

  • na Facebooku označí @nakladatelstviepocha a @besedarium
  • na Instagramu označí @nakladatelstviepocha a @besedarium.cz a otaguje hesly: #velkasoutezelias
  • může sdílet i na dalších sítích

Můžou se zapojit i rodiče, babičky, tetičky, zkrátka kdokoliv, kdo chce podpořit třídu svého dítě! Sdílením obrázků z pirátského světa nakreslených ve škole nebo doma, či fotkami s knížkou Eliáš mezi piráty, popisem jakou školu a třídu podporují a označením Epochy a Besedária, popřípadě nasdílením do tematických skupin, mohou šance na úspěch své ratolesti jenom zvýšit.

4. Až děti obrázky nakreslí, učitelé je i s popisem (od kterého žáka, z jaké školy a třídy obrázek je) pošlou opět na mirka.karaskova@epocha.cz

A je hotovo, teď už jen věřit ve šťastný osud a doufat, že právě vaše třída vyhraje! Soutěž potrvá do 30. listopadu, tedy celý měsíc, máte tak slušnou šanci své štěstěně napomoci aktivitou na sociálních sítích a přiblížit se nadosah ruky k vytoužené odměně.

Podrobnosti a případné odpovědi na otázky k soutěži najdete na stránkách nakladatelství Epocha zde: