Hledáme odvážné badatele pro pilotní realizaci projektu Hurá na Hrad!, která se koná 28. 8.

10.08.2023

Dobrodružství na konci léta ve hře Hurá na hrad!

Hrad to tutlá, ale my známe pravdu. 7 klíčů k Svatováclavskému pokladu bylo dočista zašantročeno. Hledáme malé odvážné badatele, kteří s námi podniknou pátrací výpravu do minulosti, klíče najdou a poklad zachrání. 

Pojď s námi propátrat a poznat, jak to bylo s Pražským hradem od jeho úplného počátku. Dokážeš zajistit pomoc od tajemných strážců pahorku Žiži? Poradíš knížeti Vratislavovi, jak vypadá drak? A jak je možné, že se Vladislavský sál nezřítí, i když jeho klenbu nepodpírají sloupy? Dokážeš otevřít tajemnou skříňku, kterou císaři Rudolfovi přivezli jeho dvořané až z daleké Indie? 

Hledáme děti v rozmezí cca 3. - 5. třídy na realizaci pilotního uvedení projektu Hurá na Hrad (rodiče vítání!) Jedná se o interaktivní hru o historii Pražského hradu.

Hra proběhne 28. 8. v ranních / dopoledních hodinách (začneme nejpozději v 8:30, chceme se vyhnout záplavě turistů ) přímo v areálu Pražského hradu, ve spolupráci a pod laskavou ochranou Kanceláře Pražského hradu. 

Vezměte děti a přidejte se. Nevadí, pokud si budou chtít přivést nejlepšího kámoše. Hra je určena pro cca 15 dětí a pořád nám chybí badatelské posily. 

Sdílejte, bude to moc prima dopoledne, my se na to těšíme, ale bez hráčů to jaksi nebude ono. 

Měli byste též vědět, že ze hry budeme pořizovat fotografie a krátká videa, která použijeme jako promo pro další propagaci programu.

Více o programu zde: https://www.besedarium.cz/hura-na-hrad/

Máte zájem o účast?