Novinky

 

Právě vychází pokračování úspěšného příběhu Eliáš mezi piráty od zakladatelky a lektorky projektu Besedárium Veroniky Krištofové. Knihu Eliáš mezi lidojedy opět ilustrovala výborná výtvarnice Jana Moskito, která s Besedáriem spolupracuje již několik let.

Cesta do Indie

06.08.2022

Nový program pro žáky 1. a 2. tříd pro školní rok 2022/2023 zavede děti do Indie.

Není na světě věhlasnější poklad než dračí perly v Sargasovém moři. A když právě po nich zatouží nejobávanější pirát všech dob kapitán Flint, je o dobrodružství postaráno.

"Katalog slouží pro orientaci knihkupcům, knihovnám, školám, ale také rodičům a širší veřejnosti. Ve většině evropských zemí takový katalog vychází a všem, kdo s knihami a dětmi pracují, výrazně pomáhá."

Ze života 2.0

20.11.2021

Na řadu vašich podnětů jsme upravili stávající program Ze života české společnosti pro žáky 7. - 9. tříd. Program Ze života české společnosti 2.0 si zachovává hravost a interaktivitu, ale aktivity jsou uzpůsobené starším žákům.

Hledáme investigativní́ vyšetřovatele, kteří́ by nám pomohli rekonstruovat případ ztracené́ studentky.

Rozhovor se zakladatelkou projektu Besedárium Veronikou Krištofovou podnikla Míša Merglová z nakladatelství Epocha. Nejen o Besedáriu, ale i o divadle a psaní se můžete dočíst v Literárkách.cz

V nabídce našich plakátů najdete nově soubor plakátů "Milníky našich novodobých dějin" pro žáky druhého stupně ZŠ a studenty gymnázií a SŠ.

V souvislosti s distanční výukou nabízíme některé z našich úspěšných programů v on-linové verzi. Postupně pro vás upravujeme a uzpůsobujeme programy, které s námi můžete absolvovat na dálku a v prostředích, na které jste zvyklí (microsoft teams, google meet apod.)