Novinky

 

Ve spolupráci s našimi novými partnery, se společností DinoToys.cz, jsme pro vás připravili projekt "Svět podle Vasila", do kterého se vy i vaše děti můžete zdarma zapojit. Každý týden vyhlásíme výzvu, kterou mohou vaši žáci plnit. V každé týdenní výzvě získají tři šťastlivci krásné odměny v podobě stolních her od společnosti DinoToys.cz, která je...

Besedárium přináší nový program o životě a díle Václava Havla. Co ovlivnilo Václava Havla? Jak on sám ovlivnil život v Československu v 70. - 90. letech 20. století? Jak prožíval své osobní, kulturní i politické vztahy? Na tyto otázky odpovídá Václav Krištof ve svém novém programu Besedária pro žáky 8. a 9. tříd ZŠ a studenty gymnázií a...

Hledáme vás! Pokud míváte v dopoledních hodinách volno, nevadí vám cestovat po Praze a středních Čechách, rádi pracujete samostatně a milujete práci s dětmi, ozvěte se nám ještě dnes.

Zdravíme v novém roce. Ten náš bude plný novinek a jejich příprav. V současné době máme rozpracované 4 nové programy. Některé z vás jistě potěší, že jsme se rozhodli vytvořit "prequel" k Velké rodinné radě, tedy program o finanční gramotnosti, tentokráte určený pro 3. a 4. třídy.

Za celý tým Besedária přejeme vám i vašim blízkým krásné Vánoce a vše nejlepší do dnů příštích. Na shledanou v novém roce!

Dnes jsme po sté odreprízovali program Stroj času. Děkujeme všem malým i větším časonautům, kteří s námi dobrodružnou výpravu do minulosti již podnikli. Stroj času se tak zařadil mezi naše nejoblíbenější programy, které tuto pomyslnou metu už dávno pokořily, a sice Cesta za pokladem Černého piráta, Houstone, máme problém či Velká rodinná rada....

Dva na dvojce

20.11.2019

Pozvali nás do Českého rozhlasu 2, aby se nás v pořadu Dva na dvojce zeptali, kam podle nás kráčí naše vzdělávání. Záznam rozhovoru s Veronikou Krištofovou, zakladatelkou, lektorkou a jednatelkou projektu Besedárium, si můžete poslechnout na adrese https://program.rozhlas.cz/zaznamy#/dvojka/12/2019-11-20 v části od 10:00 hodin.

Nové stránky

18.11.2019

Vítejte na našich nových stránkách. Po pěti letech jsme opustili starý design s cílem naše stránky zpřehlednit a zútulnit. Jak se vám líbí?

Do našeho lektorského týmu hledáme posilu na lektorování dopoledních programů v Praze a středních Čechách.