Svět podle Vasila

Projekt realizovaný v období od 30. 3. do 24. 5. pro zpestření domácího vzdělávání v době uzavření škol z důvodu koronavirové karantény.

Ahoj kámo, tak jsme to spolu zvládli. V době karantény jsme si užili spoustu zábavy. Všechny výzvy mě vážně moc bavily. Na tohle jaro opravdu nikdy nezapomenu! 

Každý týden jsem pro tebe měl novou výzvu. Pokaždé, když ses do ní zapojil, měl jsi šanci vyhrát báječnou stolní deskovou hru od společnosti DinoToys.cz, která je expertem na zahánění nudy. Pravidla byla jednoduchá:

PRAVIDLA

Každé pondělí vyhlásím novou výzvu, na jejíž splnění budeš mít jeden týden. 

Podrobnosti ke každé výzvě - co, jak a proč se dozvíš od svého učitele nebo na těchto stránkách.. 
Výzvy rozhodně nebudou mít podobu klasického domácího úkolu a nebudou úplně jednoduché. Pomoct s plněním ti ale klidně může celá rodina. Na její splnění budeš mít čas maximálně týden.. 

Splněnou výzvu odevzdáš / odešleš své paní učitelce (nebo panu učiteli) nejpozději do konce týdne, tedy do neděle.  
Paní učitelka (nebo pan učitel) mi vybrané výzvy přepošle. 

Jakmile mi splněné výzvy od učitelů dorazí, vyberu mezi nimi tři nejlepší, které odměním krásnou deskovou hrou od společnosti DinoToys.cz.  Vítěze vyhlásím vždy v pátek následující týden

Hodně štěstí! 

A kdo to celé vyhrál?

Do šesti výzev se zapojily žáci z téměř 150 tříd. Jak jednotlivé výzvy vypadaly, se můžete podívat zde. 

Ve výzvách jsme ocenili 22 příspěvků od žáků z celé České republiky. Vybírat příspěvky k ocenění bylo nesmírně těžké, ale krásné zároveň. 

3 šampioni šampionů, kteří vyhráli v závěrečném velkém diváckém hlasování, ve kterém diváci vybírali to nejlepší ze všech zaslaných příspěvků. 

Děkujeme všem.
Nejen za to, že jste se do projektu zapojili, ale i za to, že jste nám někteří napsali velmi milá a krásná slova.

Ahoj, 

já jsem autor tohoto scénáře (příspěvek v 6. výzvě, pozn. redakce), šampiónka druhé výzvy, Bibi N. Tento scénář mi trval okolo čtyř až pěti hodin. Ale na čase nezáleží.

Z toho, jak jsem toto ztvárnila, mám samozřejmě velikou radost. V tomto konečném slově chci pouze říct několik slov.

Toto byla moje první soutěž, která mě bavila. Normálně mě vůbec soutěže nebaví a nikdy se jich nechci zúčastnit. Pokud si vzpomínáte na moji výzvu, hrály se mnou dvě dívky. Jedna z nich byla se mnou a i se zrozením tohoto scénáře. Toto tu teď píší i s ní. Říkala jsem si, že bude fajn, když bude mít jeden výtisk. Teď ho tu čte a máme tu vážně zábavu. Chtěla jsem to i natočit, ale mám skluz. Tak alespoň si to každý může přečíst svým způsobem a to je na tom to nejkrásnější.

Na závěr jen dodám, že mě trochu mrzí, že je tohle poslední výzva, protože mě výzvy velice bavily. Mějte se krásně a doufám, že se opět objeví něco tak zábavného jako tyto výzvy

S pozdravem Bibi N.